HANZO - artisan chocolate :: E-shop
Slovenská verzia
Magyar verzió
ČOKOLÁDY         PRALINKY         LÍZATKÁ         KURZY         CHOCO 'ART         Čokoláda HANZO         KONTAKT         Hanzo Artisan ChocolateMôj čokoládový príbeh


Takmer každé dieťa obľubuje čokoládu, nebolo to inak ani u mňa. Hovorí sa, že konzumácia čokolády spúšťa v mozgu pocity šťastia (niektoré zložky čokolády podporujú tvorbu endorfínov, ktoré nazývajú aj hormónmi šťastia), náš sortiment preto odporúčam každému, kto sa chce na chvíľu vymaniť zo stereotypu každodenného života a na pár minút prežiť jedinečný chuťový zážitok.

Ochutnal som veľa druhov čokolád, časom som však začal vyhľadávať výnimočné, špeciálne chute. To je práve dôvod, prečo som sa rozhodol pre výrobu vlastnej, ručne vyrobenej čokolády.

Zapísal som sa do školy Szamos v Budapešti, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády. Tu som sa naučil základy výroby, taktiež špeciálne triky prípravy. Následne som sa vyučil za cukrára.

Prečo Chocotale – Čokoládová rozprávka? Pretože všetky naše pralinky sú vyrábané s vášňou a vďaka ich špeciálnej príprave môžes Ty i Tvoji blízki zažiť jedinečný chuťový zážitok. Naše produkty sú unikátne, vyrábajú sa výhradne z prírodných surovín, výsledkom čoho je dokonalé potešenie chuťových buniek.

Ochutnaj pralinku Chocotale, ktorá obsahuje unikátny chrumkavý kokosový krém a tiež krém z pražených mandlí ponorený do horkej čokolády.

Chcem, aby si sa do prípravy čokolády zapojil i Ty, dávam Ti preto možnosť nechať si vyrobiť pralinky na mieru kombináciou príchutí, ktoré si sám zvolíš. Neklaď medze svojej fantázii a ja Ti sľubujem, že sa budem snažiť splniť Tvoje čokoládové túžby ako najlepšie viem.
PONUKA PRE FIRMY
Hanzo artisan chocolate
 • čokoláda s Vaším logom
 • darčekové krabice pre zamestnancov
 • pralinky s Vaším logom
 • workshop Výroba praliniek pre firmy

 • V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať!
  Hanzo artisan chocolate
  INFO
  Hanzo artisan chocolate