HANZO - artisan chocolate :: E-shop
Slovenská verzia
Magyar verzió
ČOKOLÁDY         PRALINKY         LÍZATKÁ         KURZY         CHOCO 'ART         Čokoláda HANZO         KONTAKT         Hanzo Artisan Chocolate

Milí klienti, nakoľko sme zmenili obchodný názov nášho portfólia z Chocotale na HANZO, zmenila sa aj naša webstránka.
Postúpili sme o level vyššie, ale bez Vás by sa to určite nepodarilo, ďakujeme Vám za doterajšiu podporu.
Naše produkty sú teraz predmetom fotenia, v najlbližších dňoch postupne budeme nahrávať jednotlivé produkty do online shopu. Dúfame, že nový design uspokojí aj tých najnáročnejších.
Pravidelne budeme Vás informovať aj o aktualitách, kde, na akých trhoch, podujatiach nás nájdete, ako aj o nových produktoch.Hanzo Artisan Chocolate
Čokoláda HANZO
Hanzo Chocolate

Takmer každé dieťa obľubuje čokoládu, nebolo to inak ani u mňa. Hovorí sa, že konzumácia čokolády spúšťa v mozgu pocity šťastia (niektoré zložky čokolády podporujú tvorbu endorfínov, ktoré nazývajú aj hormónmi šťastia), náš sortiment preto odporúčam každému, kto sa chce na chvíľu vymaniť zo stereotypu každodenného života a na pár minút prežiť jedinečný chuťový zážitok.

Ochutnal som veľa druhov čokolád, časom som však začal vyhľadávať výnimočné, špeciálne chute. To je práve dôvod, prečo som sa rozhodol pre výrobu vlastnej, ručne vyrobenej čokolády.

Hanzo Chocolate
PONUKA PRE FIRMY
Hanzo artisan chocolate
 • čokoláda s Vaším logom
 • darčekové krabice pre zamestnancov
 • pralinky s Vaším logom
 • workshop Výroba praliniek pre firmy

 • V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať!
  Hanzo artisan chocolate
  INFO
  Hanzo artisan chocolate