HANZO - artisan chocolate :: E-shop
Slovenská verzia
Magyar verzió
ČOKOLÁDY         PRALINKY         LÍZATKÁ         KURZY         CHOCO 'ART         Čokoláda HANZO         KONTAKT         Hanzo Artisan ChocolateČasto kladené otázky


Z akej čokolády sú vyrábané produkty Chocotale?
Používame výhradne kvalitné, prémiové belgické čokolády. Preto používame čokoládové pastilky iba od firmy Callebaut.

Z čoho sú vyrábané jednotlivé plnky čokolády a praliniek?
Používame výhradne prírodné suroviny. Hlavné suroviny sú smotana a čokoláda. Pri príprave plniek nepoužívame arómy, umelé dochucovadlá ani konzervačné látky. Preto naše výrobky majú kratšiu skladovateľnosť/trvanlivosť, ale za to dostanete tie najprirodzenejšie chute z jednotlivých krémov. Je tu jedna výnimka, týka sa to čokoládovej menovky, na ktorú tlačíme texty a obrázky. Pri tomto procese používame jedlé farby.

Ako je to s potravinovými alergiami?
Všetky naše produkty sú bezlepkové! Diabetické produkty zatiaľ nemáme, ale plánujeme ich v budúcnosti vyrábať. Preto priebežne sleduj našu webstránku alebo Facebook stránku, aby si bol informovaný o našich novinkách.

Koľko času trvá, kým dostanem objednaný tovar?
Objednávky všeobecne vybavujeme do 3 pracovných dní. Ak máme viac objednávok, dodacia doba sa môže predĺžiť, o čom Ťa budeme informovať emailom.

Je možné objednaný tovar poslať ako darček?
Áno, v tomto prípade Ťa prosíme, aby si pri objednávaní napísal do rubriky Poznámky, ktorý produkt máme poslať ako darček, a na akú adresu. V tomto prípade do balíku nepribalíme faktúru, tú Ti pošleme emailom. Táto varianta je dostupná len v prípade platby vopred.

Čo znamenajú tieto možnosti:
 • Menovka, v prípade darčekových balení?
  Ak objednáte 16 alebo 24 kusové darčekové balenia, máte možnosť doobjednať aj menovku s rozmerom 9x5 cm, na ktorú vieme vytlačiť Tvoju správu (max. 50 charakterov). Prosíme Ťa, aby si napísal svoj text a vyber typ písma.
 • Stuhy, v prípade darčekových balení?
  U všetkých darčekových baleniach máš možnosť pridať aj stuhu ako dekoráciu balenia.
 • Vlastné pralinky?
  Pri tomto produkte máš možnosť si dať vyrobiť pralinky podľa vlastnej chuti a predstavy. Prosím, vyber si tvar pralinky, typ čokolády a zvol maximálne 2 typy plniek. Tento produkt je dostupný len v 16 kusovej variante darčekového balenia.
 • Čo znamená Krabica pre závislých?
  Toto balenie odporúčame pre tých, ktorí zbožňujú čokoládu a objednávajú pre vlastné potešenie. V krabici nájdeš všetky druhy našich praliniek.

PONUKA PRE FIRMY
Hanzo artisan chocolate
 • čokoláda s Vaším logom
 • darčekové krabice pre zamestnancov
 • pralinky s Vaším logom
 • workshop Výroba praliniek pre firmy

 • V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať!
  Hanzo artisan chocolate
  INFO
  Hanzo artisan chocolate